Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Patrzcie, jestem z Chełma

Utworzony przez j, 29 maja 2009 r. o 08:13 Powrót do artykułu
melka napisał:
jestem z Chełma to widac , jestem z Chelma to widać ,. słychać i czuc
o.. fuj.... ale czuć... fuj...jak śmierdzi... ale bije po nozdrzach smrodem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
nieśmiało powiem że właśnie pokazałeś że we wsi CHEŁM nie tylko kierowcy są nie normalni, niektórzy mieszkańcy też Jak tam twój czarny tjuningowany golf??? a... i idz do okulisty!!
Tak sie składa że mój TUNINGOWANY golf (a nie chłopaczku tjuningowany zajrzyj do słownika albo lepiej zdaj maturę) to w rzeczywistości terenowe BMW X6 które z silnikiem 4,4 litra zostawia Ciebie daleko daleko w tyle!!!!!!!!!!!!!!! BURAKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję, żeby najpierw pani prezydent taką naklejkę na swój samochód przykleiła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtass ikar napisał:
Tak sie składa że mój TUNINGOWANY golf (a nie chłopaczku tjuningowany zajrzyj do słownika albo lepiej zdaj maturę) to w rzeczywistości terenowe BMW X6 które z silnikiem 4,4 litra zostawia Ciebie daleko daleko w tyle!!!!!!!!!!!!!!! BURAKU
napisałem TJUNINGOWANY zamiast TUNINGOWANY żebyś mógł lepiej zrozumieć to z myślą o tobie było, dla twojego dobra. A to twoje bmw x6 to masz chyba na tapecie w komórce wątpie zebyś mnie odstawił ta komórką swoją bo tak sie składa że jeżdzę 2oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój, spinacie się z jakimś obszczymurem z podlubelskiej wioski, który robi tutaj 3/4 wpisów. Olać go. A redakcja powinna dbać trochę o poziom merytoryczny tego forum, bo forum schodzi na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ingrao napisał:
Dajcie sobie spokój, spinacie się z jakimś obszczymurem z podlubelskiej wioski, który robi tutaj 3/4 wpisów. Olać go. A redakcja powinna dbać trochę o poziom merytoryczny tego forum, bo forum schodzi na psy
Mam nadzieje że nie piszesz o mnie. Mam 49lat i jestem z lublina. Nie wiem dlaczego piszesz że jestem z podlubelskiej wioski. Może ty z niej jesteś. Mam dzisiaj trochę wolnego więc pisze co myslę, co w tym złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, napewno. Widać Twój poziom wykształcenia skoro Lublin piszesz z małej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, napewno. Widać Twój poziom wykształcenia skoro Lublin piszesz z małej litery.
ale zabłysnąłeś teraz... jesteś z siebie dumny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
ale zabłysnąłeś teraz... jesteś z siebie dumny?
edek z lubelskiej fabryki kredek.Do roboty buraku jak sie nudzisz!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasiek napisał:
edek z lubelskiej fabryki kredek.Do roboty buraku jak sie nudzisz!!!!!!!!!!
następny CHEŁMIANIN się popisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być CHEŁMIOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I może jeszcze gołą d........... strzelić i niech sie wszyscy weselą, a zwłaszcza władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
ale zabłysnąłeś teraz... jesteś z siebie dumny?
Nie jestem, ale wiem, że mam do czynienia z imbecylem ukrywającym się pod zasłoną internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem, ale wiem, że mam do czynienia z imbecylem ukrywającym się pod zasłoną internetu.
Kolego jeśli tylko masz ochotę się spotkać i osobiście mi to powiedzieć to bardzo proszę. Napisz tylko gdzie i kiedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Edward skąd jesteś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA BOMBOWCA napisał:
KTO JEST Z CHEŁMA TO WIDAĆ PO REJESTRACJI I ZACHOWANIU SIĘ NA DRODZE,TAKIEGO NIEŁADNEGO ZACHOWANIA TO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ TYLKO PO KIEROWCACH Z CHEŁMA .
Lubelak się znalazł! Na jakiej podstawie tak sądzisz? Opisz jakąś sytuację w której ktoś o rej. LC ci coś zrobił? Nie zjechał ci ktoś na margines? Marginesku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LC szerokości przyczepności bajo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości lublinianie nie potrafią dobrze jeżdzić, co widać po ilości wypadków i stłuczek w Lublinie i nie piszcie że to z okolic przyjeżdżają i się rozbijają bo mam statystyki. O kulturze jazdy to też można by dużo napisać ale Lublinianie jej nie mają na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
W większości lublinianie nie potrafią dobrze jeżdzić, co widać po ilości wypadków i stłuczek w Lublinie i nie piszcie że to z okolic przyjeżdżają i się rozbijają bo mam statystyki. O kulturze jazdy to też można by dużo napisać ale Lublinianie jej nie mają na pewno.
A oto przykład, jeden z wielu: www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090530/LUBLIN/730025126
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam w Strzyszelewie i jeżdże lepiej od was wszystkich moi ciongnikiem. W Chełmie byłem pare razy, i uważam że kierowcy z Zamością i Lublina robią konkretną wioche czy na drodze czy na polu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...